Aktualności

Szkolenie ALUMASTER

Przewiń stronę

W minionym tygodniu gościliśmy w firmie Metalplast – Kalisz, gdzie zorganizowaliśmy w niej szkolenie produktowe z zakresu techniki progowej. Głównym tematem były certyfikowane progi zerowe, progi magnetyczne oraz progi opadające z oferty Alumaster Polska. Prowadzący – opiekun handlowy z ramienia Alumaster – Krzysztof Karaszewski oraz Doradca Techniczny – Dariusz Ciarka przedstawili szczegółowo uczestnikom kwestie techniczne, handlowe i montażowe.

Progi bezbarierowe, niskie i magnetyczne należą do tych rozwiązań, które nieustannie cieszą się dużym powodzeniem a ich popularność wciąż rośnie. Certyfikacja, łatwy montaż i bezawaryjność – to podstawowe atuty dla inwestorów i producentów stolarki okienno – drzwiowej. Natomiast bezbarierowość i wysoka szczelność przemawiają do użytkowników drzwi i są dla nich gwarancją bezpieczeństwa.

Nie dziwi więc, że coraz większa liczba producentów okien i drzwi (z PCW, ALU czy drewna) wprowadza do swoich produktów tę właśnie technikę progową. Zapotrzebowanie i trend na budownictwo bez barier jest rosnące, a zwiększająca się liczba osób starszych, oraz wydłużający się wskaźnik długości życia ludzkiego tylko to zjawisko podtrzymują.

Szkolenie Alumaster  Szkolenie Alumaster  Szkolenie Alumaster