Przewiń stronę

WEBINAR: Systemy doszczelnień progowych COMBI dla profili holenderskich NL

15.02.2022 (wtorek) spotykamy się na kolejnym webinarze Akademii Alumaster. Tym razem tematem spotkania będą systemy doszczelnień progowych COMBI dla profili holenderskich NL.

Plan spotkania:

  • wstęp — kilka słów o progach Combi NL i ich zastosowaniu
  • możliwości systemu
  • montaż
  • zalety i korzyści dla producenta i klienta ostatecznego
  • Q&A
  • podsumowanie i zakończenie spotkania

W trakcie spotkania będzie możliwość aktywnego udziału i zadawania pytań.

Zapisy przyjmujemy przez formularz rejestracyjny.

 

O tematach kolejnych spotkań będziemy informować Państwa na bieżąco. Terminy webinarów zaplanowanych przez Akademię Alumaster mogą Państwo sprawdzić TUTAJ.

Jak zawsze zapraszamy Państwa również na spotkania dedykowane pracownikom Państwa firmy - zachęcamy do wysłania wiadomości na ten adres.

Jeśli nie znaleźli Państwo terminu interesującego Państwa spotkania realizowanego w ramach Akademii, również prosimy o przesłanie nam takiej informacji. Damy znać jak tylko zostanie zaplanowane!

 

Do udziału w spotkaniach zapraszamy wszystkie firmy współpracujące lub rozważające podjęcie współpracy z Alumaster Polska. Chętnie porozmawiamy o Państwa wyzwaniach i proponowanych przez nasz rozwiązaniach. Udział w spotkaniach jest bezpłatny – liczba uczestników jest jednak ograniczona, a o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Spotkajmy się online i porozmawiajmy w czasie czatu na żywo.