Przewiń stronę

Jesienny sezon spotkań w ramach Akademii Alumaster zaczynamy zupełnie nowymi tematami. 

Jeszcze we wrześniu spotkamy się na webinarach:

  • Nowości w Alumaster. Nowoczesne rozwiązania dla Twoich drzwi i okien - 21.09.2021 - REJESTRACJA
    • W trakcie tego webinaru porozmawiamy o nowych, nowoczesnych rozwiązaniach w ofercie Alumaster Polska: nowościach w systemach Combi (kompleksowe rozwiązania progowe dla systemów Gealan Linear oraz Rehau Synego), klamkach Supra 7 - bezrozetowych klamkach dla stolarki aluminiowej, zawiasach CHIC (krytych zawiasach uchylnych dla okien aluminiowych), Combi Plan 0,0 mm dla drzwi drewnianych - kompleksowym, szczelnym rozwiązaniu progowym bez barier

 

  • Po prostu smart! Rozwiązania dla inteligentnego domu - 28.09.2021 – REJESTRACJA
    • z gościnnym udziałem eksperta z MACO
    • W trakcie spotkania porozmawiamy na temat rozwiązań dla domów inteligentnych. Szczegółowy program spotkania w linku rejestracyjnym. 

 

W trakcie każdego z spotkań będzie możliwość aktywnego udziału i zadawania pytań. Serdecznie zapraszamy do udziału!

O tematach kolejnych spotkań będziemy informować Państwa na bieżąco. Terminy webinarów zaplanowanych przez Akademię Alumaster mogą Państwo sprawdzić TUTAJ.

Jak zawsze zapraszamy Państwa również na spotkania dedykowane pracownikom Państwa firmy - zachęcamy do wysłania wiadomości na ten adres.

Jeśli nie znaleźli Państwo terminu interesującego Państwa spotkania realizowanego w ramach Akademii, również prosimy o przesłanie nam takiej informacji. Damy znać jak tylko zostanie zaplanowane!

 

Do udziału w spotkaniach zapraszamy wszystkie firmy współpracujące lub rozważające podjęcie współpracy z Alumaster Polska. Chętnie porozmawiamy o Państwa wyzwaniach i proponowanych przez nasz rozwiązaniach. Udział w spotkaniach jest bezpłatny – liczba uczestników jest jednak ograniczona, a o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Spotkajmy się online i porozmawiajmy w czasie czatu na żywo.